Bursa Çamaşır Yıkama – Gizem Çamaşırhane

Çamaşır Yıkama

Posted on
No comments

Bursa Çamaşırhane

nano-camasir-yikama-topu-antibakteriyel-1000-yikama

Bursa Gizem Çamaşırhane

Bursa Çamaşırhane hizmetinde öncü olan Gizem Çamaşırhane vermiş olduğu hizmeti en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir. Professiyonel çalışma ekibi ile son hız çalışmalarına son teknolojiyi yakından takip etmeye devam etmektedir.

 

Bursa Halı Yıkama
Bursa Çamaşırhane
Bursa Çamaşır Yıkama
Bursa Koltuk Yıkama
Bursa Stor Yıkama
Bursa Yorgan Yıkama

 

ve birçok alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Posted on
No comments

Çamaşır Yıkama

  • Bursa yorgan yıkama
  • Bursa battaniye yıkama
  • Bursa kuru temizleme
  • Bursa çamaşırhane hizmetleri

Birçok kuru temizleme ve endüstriyeli alanda hizmet veren firmamız her zaman daha iyi olmayı hedeflemiştir. Vermiş olduğumuz hizmeti müşterilerine en iyi şekilde aktarabilmek için hizmet vermektedir.

Otel çamaşırı yıkamagıda sektörü çamaşırı yıkama ve evsel diğer tekstil yıkama hizmetleri konusunda hijyenik hizmet ve hızlı sevkiyat gerçekleştirmektedir.

Bursa Çamaşır Yıkama

Posted on
No comments

Bursa Çamaşır Yıkama

Bursa’da çamaşır yıkama sektörü 2005 yılında gelişmeye başlamıştır. Gizem Çamaşırhane Bursa’nın Küçükbalıklı bölgesinde çamaşır yıkama hizmeti vermek için kurulmuştur. Çamaşır yıkamak çoğu firma ve bireyler için zor bir hal almaktadır. Beyazlarla renklileri ayırmak, makinaya doğru miktarda detarjan ve en önemlisi doğru detarjanı koymak. Ve bunun miktarını ayarlamak en önemli hususlardır. Elbette ev hanımları bu işte ustalaşmış olsada program seçiminin doğru yapılmasından kurutmasına kadar bu işin detayları ayrı bir çalışma gerektirmektedir. Bursa Gizem Çamaşırhane olarak bu çalışmaları kurumsal olarak üstleniyoruz ve sizleri büyük bir yükten kurtarıyoruz.

Toplu yaşam alanlarında ki çamaşırların yıkanmasından bahsetmek istiyoruz. Bursa’da çamaşır yıkama hizmeti veren firma sayısı çok azdır. Çamaşır yıkama firmaları genelde kuru temizleme mantığıyla çalışmaktadır. Biz ise sadece çamaşır yıkama yapmaktayız. Teknolojik alt yapı ve geliştirilebilir çamaşır parkuru ile devamlı, sürdürülebilir bir verimlilik sağlıyoruz. Restorantlar, oteller, yurtlar gibi toplu yaşam alanlarında çamaşır yıkama ihtiyaçları artmaktadır. En temiz ve verimli sonucu almak için bir çamaşır yıkama firması ile çalışmak mantıklı olacaktır. Bu noktada Bursa’da hizmet veren firmamız tam otomatik makinalar ile dinamik uzman kadrosuyla çalışmaktadır. Ayrıca personel kıyafet yıkama konusunda iddialı olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Çamaşır yıkamanın püf noktalarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Çok fazla detarjan kullanmak çok iyi bir temizle sağlanacak anlamına gelmemektedir. Çok az detarjan kullanarak ürününüzün ömrünü uzatıp daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Üstelik bu sonuçlara leke çıkarmakta dahil! Ön yıkama konusu ise ayrı bir detaydır. Biz yapmış olduğumuz yıkamalarda ön yıkama kullanmamaktayız.

Ütü yapmak, çamaşır yıkamadan ve kurutmadan sonraki en zahmetli iştir… Çoğu insan ütü yapmayı sevmez. Bir ipucu daha paylaşalım; yıkama esnasında yumuşatıcı kullanırsanız ütü sırasında çok rahat edersiniz.

Hemen Ara
Mesaj Gönder
Merhaba,

Yardımcı olabilir misiniz ?